Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

PRODUKTÓW W KOSZYKU 0
Folie dla budownictwa
Skontaktuj się z nami
tel. 696-074-212
fax 18 442-93-55
e-mail biuro@masterfol-folie.pl
Siedziba firmy
F.H.U MASTERFOL Łukasz Maciak
ul. Dobrzańskiego 13
33-300 Nowy Sącz

O firmie

Witam

Nasza firma działa na rynku od roku 2006, zajmujemy się dystrybucją folii dla budownictwa, oraz sprzedażą hurtową takich materiałów budowlanych jak: siatka z włókna szklanego, narożniki, profile do suchej zabudowy i innych, zaspokajając potrzeby zaopatrzeniowe coraz większego grona klientów.

Naszym głównym celem jest oferta szerokiej gamy produktów powiązanych ze sobą technologicznie by w jak najkrótszym czasie dostarczyć kompleksowe zamówienie.

Nasze doświadczenie i ścisła współpraca z producentami, pozwala nam na elastyczne podejście do każdego zadania, które możecie Państwo przed nami postawić.

Z pomocą naszej strony internetowej chcielibyśmy przybliżyć Państwu zakres naszej działalności, ułatwić kontakt, oraz istniejącą już współpracę z naszymi stałymi kontrahentami.

projektowanie stron WebdesignArt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 MasterFol